Finnish Death Metal Maniacs Fest II on julkistanut aikataulunsa

Porissa möykättävä Finnish Death Metal Maniacs Fest II on julkaissut tämänvuotisen aikataulunsa.

Aikataulu ja kartta on myös mahdollista printata tapahtuman kotisivuilla. Käytössä on kolme porilaista keikkapaikkaa Porissa, jotka kaikki ovat tuttuja vuoden 2015 ensimmäisestä Finnish Death Metal Maniacs -tapahtumasta.

Ohjelma:

PERJANTAI 02.06. ANNIS
17.30 ASPHODELUS (S)
18.00 SEPULCHRAL CURSE (M)
18.45 MALICIOUS (S)
19.20 CORPSESSED (M)
20.00 SPIRIT DISEASE (S)
21.00 PESTIGORE (M)
AFTER PARTY AT KINO
22.15 MOONDARK
23.15 BLACK CRUCIFIXION
00.00 DEATH STRIKE
AFTER-SHOW (Kinossa) 01.30 PHRENELITH

LAUANTAI 03.06.2017 ANNIS
12.00-14.00 DEATH METAL -kirpputori ja brunssi
13.30 SONIC POISON (S)
14.00 SCEPTICAL SCHIZO
15.10 NERLICH (S)
15.45 OBFUSCATION (M)
16.30 UNDERGANG (S)
17.00 MESSIAH PARATROOPS (M)
17.45 VORUM (S)
18.30 RIDE FOR REVENGE (M)
19.15 GALVANIZER (S)
19.50 WITCHCRAFT special Beherit set ()
21.00 FUNEBRARUM (S)
22.00 RIPPIKOULU (M)
23.00 INFERIA (S)
23.30 PROFETUS (M)

M= MAIN STAGE
S = SIDE STAGE

After Party at Monttu:
00.45 HUORIPUKKI
01.30 ROMONASTERY
+1

Tickets to after party: 7€

https://www.tiketti.fi/Finnish-Death-Metal-Maniacs-II-2017-Annis-Pori-lippuja/44861
https://www.facebook.com/events/684014995107914/
http://www.fdmmfest.com/

JÄTÄ VASTAUS

Please enter your comment!
Please enter your name here